30 чеврня мер Києва Віталій Кличко вручив премії міського голови талановитій молоді столиці – відзнаки та грошові премії отримали близько сотні науковців, викладачів, спортсменів, лідерів громадського сектору, студентів та учнів міста.
«Сьогодні ми відзначаємо талановиту молодь столиці і вперше вручаємо премію Київського міського голови за особливі досягнення в науці, творчості та за внесок у розвиток молодіжного руху», – зазначив Кличко.
премія кличка

 

Мер Києва наголосив, що ця відзнака стане мотивацією для того, аби молодь міста розуміла: все, що вони роблять – затребувано у сучасній європейській столиці. «Ми підтримуємо нашу молодь і, сподіваюся, це стане мотивацією для того, аби молоді люди ставили перед собою нові цілі і досягали своєї мети. Адже саме від нашої молоді залежить і майбутнє міста, і майбутнє країни», – підкреслив міський голова.

Премії та дипломи Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові столиці отримали науковці, викладачі, студенти та учні міських навчальних закладів, а також спортсмени, представники творчих професій, активісти молодіжних громадських організацій міста. Приємно, що до цього переліку увійшов бандурист, ініціатор проекту Bandura Style та керівник гурту “Шпилясті кобзарі” Ярослав Джусь.

ПОЧИТАТИ ЩЕ: