ШПИЛЯСТІ КОБЗАРІ

Гурт «Шпилясті кобзарі» – колектив із шести молодих колоритних та завзятих бандуристів, що у стилі «музичний шарж» виконують авторські пісні, інструментальні твори, cover-версії світових хітів та українських народних пісень у сучасному форматі.

Ініціатором створення гурту став відомий бандурист, володар призу глядацьких симпатій шоу «Україна має талант» Ярослав Джусь. Основною метою Ярослава було продемонструвати всій країні можливість унікального, саме українського народного інструменту – бандури, а отже, було остаточно вирішено здивувати країну новими обличчями, новим поглядом на цей інструмент, спробувати зробити справжнє бандурне шоу!

 

У 2011 році колектив потрапив до 50-ки найталановитіших за версією шоу «Україна має талант-3». Після виступу в шоу гурт взяв участь в аналогічному проекті «Минута славы» (Росія), де пройшли до суперфіналу. За п’ять років бандуристи встигли побувати на сценах багатьох міст України, а також Німеччини, Росії, Узбекистану та ін.

Усі учасники гурту, які є представниками різних міст України, неповторні та оригинальні, починаючи від кольору волосся, зовнішності і закінчуючи тембром голосу та рисами характеру. Всі належать до певних молодіжних субкультур та полюбляють відповідно абсолютно різну музику та різних виконавців. Але всіх їх об’єднує любов до своєї мови, пісні, рідної землі та бандури.

 

До репертуару гурту входять українські народні пісні, авторські пісні, cover-версії та електронні мікси, інструментальні твори, світові ретро та сучасні хіти. 

На сьогодні це ексклюзивний секстет, де гармонійно поєднується колорит народної традиційної музики з мотивами пісень Джо Дассена, Beatles чи Nirvana, рідні нам звуки старовинного інструменту – з шаленим присмаком сучасних танцювальних композицій.

Виступи цього ексклюзивного колективу з шести колоритних, молодих, завзятих бандуристів завжди дивують публіку та піднімають настрій, вони неочікувані, життєрадісні, та позитивні.

Для того, щоб бути в курсі останніх новин гурту, рекомендуємо

Підписатися